Одржан радни састанак поводом организације 9. Суботичког полумаратона
Председник Скупштине града Суботице Даниел Ђивановић (Gyivánovity Dániel) је у својству домаћина сазвао и одржао састанак са представницима јавних органа, служби и установа поводом организације 9. Суботичког полумаратона. Маратон ће се, по старој доброј навици и традицији одржати у склопу обележавања Дана града Суботице, у недељу, 30.08.2026. године.
На састанку у Градској кући присуствовали су представници Спортског удружења „Хоризонт“ у својству организатора трке, представници других спортских удружења, представници државних и локалних органа, јавних служби: Министарства унутрашњих послова, Полицијске управе Суботица, директори надлежних јавних и јавно комуналних предузећа града Суботице са својим сарадницима, представници Дома здравља Суботице и Службе хитне медицинске помоћи, Градске организације Црвеног крста, градских установа културе као и представници Града Суботице и надлежних служби градске управе у својству учесника у реализацији.

