Дојаве о лажним бомбама у седам суботичких основних школа
Инфо:vojvodjanski.com
Инфо:vojvodjanski.com
Покрајинска влада је издвојила 48,6 милиона динара за обнову амбуланте у Савином Селу, у општини Врбас, а новац је усмерен Дому здравља „Вељко Влаховић”. Амбуланта у Савином Селу, смештена је у Вили Торжа, која је саграђена крајем 19. века. У 20. веку почиње да се користи за потребе амбуланте и спада у једну од најлепших зграда…
Потпредседник Покрајинске владе и покрајински секретар за здравство др Милан Попов присуствовао је обележавању 183 године постојања Опште болнице у Суботици. Ова болница данас представља стуб здравства најсевернијег града Србије и пружа здравствене услуге за више од 300.000 становника, са 670 болничких постеља. Суботичка болница поседује најквалитетнију савремену медицинску опрему, примењује све иновативне методе лечења…