Првенство Србије на Палићу
На Палићу је одржано Првенство Србије у веслању у категоријама млађих сениора из сениора. Такмичење је трајало два дана, а рганизатор је Веслачки клуб Палић.
Сребрну медаљу освојио је женски четверац у саставу Николина Ђорђевић, Агнес Катона Новак, Хајналка Винце и Лаура Малатински, а бронзану мушки четверац у саставу Сергеј Чипак, Даниел Мишколци, Владета Михајловић и Андреј Вуксан.
Ново окупљање на регатној стази Палића најављено је за 4. и 5. јул када ће бити одржана традиционална међународна регата „Војводина Опен“.

